/ / دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی

زیبایی دندان به معنی سفیدی بیش از اندازه و درشت کردن دندان ها نیست، یک لبخند زیبا زمانی مورد توجه قرار میگرید که به چهره فرد بنشیند و هارمونی لازم را داشته باشد.

اصلاح طرح لبخند

اصلاح طرح لبخند

اصلاح طرح لبخند اختصاصی

لبخند هر نفر به صورت اختصاصی مخصوص همان فرد است و از یک نفر به نفر دیگر تغییرمی یابد، در این مرکز دندانپزشکی زیبایی، لبخند افراد با توجه به فرم چهره، جنس و شخصیت افراد طراحی می شود و این طراحی اختصاص به آن فرد دارد.

در بعضی از افراد دندان های کشیده و چهار گوش مناسب چهره می باشد و در بعضی از افراد دندان های پهن تر و کوتاه تر که با توجه به فرم چهره انتخاب می شود.

در جنس مونث دندان هایی با زاویه ای گرد تر چهره ای دلنشین تر را ایجاد می نماید و در افراد مذکر دندانهایی پهن تر و کشیده تر با زاویه تیز شخصیت مردانه تری را القا می کند

یک اصل و قانون زیبایی به نام تناسب طلایی

نسبت طول به عرض هر دندان و همچنین عرض هر دندان به دندان کناری میزان معینی می باشد این یک اصل و قانون زیبایی به نام تناسب طلایی می باشد.

توجه داشته باشید اگر میخواهید دندانهایتان را زیبا و لبخندتان را جذاب کنید پیش از تصمیم گیری در مورد درمان، با دندانپزشک متخصص زیبایی و ترمیمی مشورت کنید تا بهترین گزینه را برایتان مشخص کند.

در دندانپزشکی زیبایی دکتر محمد هانی شکوه نیا تمامی امکانات مدرن و بروز اصلاح طرح لبخند با متخصصین این حوضه و همگام با جدیدترین تکنولوژی های اروپا و امریکا فراهم شده است تا لبخند شما خاص و منحصربفرد باشد.