/ / بلاگ

سفید کردن دندان ها یکی از روش های ارزان تر برای افزایش زیبایی لبخند شماست. لبخند شما تاثیری فوری ، ناخودآگاه و بصری را بر روی افرادی که می بینید ایجاد می کند. یک لبخند روشن تر ، احساس جوانیت ، انعطاف پذیری ، سلامت روحی ، شادی و گرمی را به وجود می آورد. یک لبخند سفید به عنوان یک لبخند سالم درک می شود.

سفید کردن دندان

 

علل تغییر رنگ دندان و سفید کردن دندان

دندانهای کودکان معمولا سفیدتر از دندان های بزرگسالان هستند. همانطور که سن ما بالا می رود دندان ها اغلب تیره تر ، زرد و یا رنگ آمیزی می شود. به همین دلیل است که دندان های سفید باعث می شود مردم جوان تر به نظر برسند.

همانطور که تعدادی روش برای سفید کردن دندان وجود دارد راه های مختلفی برای تغییر رنگ دندان ها نیز وجود دارد. علل اصلی دندان های تیره ژنتیک ، آنتی بیوتیک ها و غذاهای خاص است ، به علاوه دندان ها به مثل سن ما تمایل به تیره شدن دارند. تغییر رنگ دندان داخلی با تغییر در مینای دندان ایجاد می شود. علل اصلی تغییر رنگ دندان در معرض سطوح بالای فلوراید ، تتراسایکلین ، استفاده از آنتی بیوتیک ها در کودک ، اختلالات رشدی ، پوسیدگی دندان ، ترمیم ها ، مسائل مربوط به کانال ریشه و تروما است.

تغییر رنگ خارجی دندان ها ناشی از عوامل خارج از بدن ، به ویژه مواد غذایی و تنباکو است. علل اصلی زرد شدن دندانهای خارجی عبارتند از سیگار کشیدن ، قهوه ، چای ، هویج ، پرتقال و سایر غذاها است.

انواع سفید کننده دندان

راه های مختلفی برای سفید کردن دندان های شما وجود دارد ، اما دو مورد شایع ترین درمان در دندانپزشکی زیبایی هستند که اهداف زیبایی شما را برآورده می کند. سفید کردن حرفه ای دندان ها توسط دندانپزشک متخصص ترمیم و زیبایی نتایج بسیار موثر و ایمن را ارائه می دهد. ژل سفید کننده حرفه ای دندان ها برای کاهش عوارض جانبی مانند حساسیت دندان طراحی شده اند. ( بلیچینگ )

روش سفید کردن دندان در مطب دندانپزشکی

سفید کردن دندان ها در مطب دندانپزشکی ، این روش سفید کردن دندان موثر تر است زیرا حتی اگر مواد قوی تر استفاده شود، دهان ، از جمله لثه ها، از این مواد محافظت می شوند. بهترین سیستم های سفید کننده حاوی یک ماده در ژل است که مینای دندان را از آسیب ها محافظت می کند، بلیچینگ بسیار موثر است و می تواند دندان ها را در یک جلسه در مطب تبدیل به مرواریدی سفید کند. دندان هایتان به طور شگفت انگیزی می تواند تا 10 برابر در حدود یک ساعت سفید تر شود.

بسته به اینکه چطور دندان ها را مراقبت می کنید سفید ماندن دندان می تواند یک یا چند سال طول بکشد.

در حالی که محصولات بی نظیر برای سفید کردن دندان در دسترس هستند، سفید کردن دندان تحت نظارت دندانپزشک متخصص ترمیمی و زیبایی ، امن ترین و موثر ترین روش برای سفید کردن لبخند شماست.

مزایای سفید کردن دندان ها

سفید کردن دندان ها یکی از رایج ترین درمان های زیبایی شناخته شده توسط بیماران است. دندانپزشکان متخصص ترمیمی و زیبایی می توانند به بیماران کمک کنند که لبخندشان سفید تر به نظر برسند و زیبایی کلی آنها را افزایش دهند. افرادی که دندان هایشان سفیدتر و لبخند زیباتری دارند تمایل بیشتری برای لبخند دارند و در مورد ظاهر شدن بین افراد نیز همین انگیزه وجود دارد.

یک روش زیبایی ساده و عالی ، سفید کردن دندان ها می تواند به بیماران حس جوانی ببخشد. از دندانپزشک متخصص ترمیمی و زیبایی خود در مورد گزینه های سفید کننده دندان برای یک لبخند با اعتماد به نفس و زیباتر بپرسید.

لبخند ها ارزشمند هستند

آمار نشان می دهد که ارزش زیادی در لبخند های ما قرار دارد. بر اساس یک مطالعه آکادمی دندانپزشکی زیبایی آمریکا :

تقریبا تمام بزرگسالان (99.7٪) معتقدند لبخند یک دارایی مهم اجتماعی است. 96٪ از بزرگسالان بر این باورند که یک لبخند جذاب باعث می شود یک فرد جذاب تر جذب شما شود.

سه چهارم (74٪) بزرگسالان احساس می کنند که لبخند ناخوشایند می تواند فرصت های موفقیت حرفه ای را از بین ببرند.

و هنگامی که از پاسخ دهندگان خواسته شد، “چطور می خواهید لبخند خود را بهبود ببخشید؟” شایع ترین پاسخ این بود: دندان های سفید تر و روشن تر. اگر از لبخند خود راضی نباشید ، ممکن است سفید کردن دندان ها یک گام اول خوب باشد.

اطمینان حاصل کنید که با دندانپزشک متخصص ترمیمی و زیبایی مشورت کنید تا متوجه شوید که کدام روش درمان سفید کننده برای شما بهتر است.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...