/ / بلاگ

لمینت دندانقیمت لمینت دندان به نظر میرسد حالا یکی از پرسش های مراجعه کنندگان ما ، و افرادیست که با روش درمان زیبایی لمینت دندان آشنا شدند، اما آیا تا به حال درباره مزایای لمینت دندان و یا عوارض لمینت دندان چیزی شنیدید؟

روش لمینت دندان

لمینت دندان پوسته ای نازک که جهت زیبا سازی دندان و اصلاح طرح لبخند توسط متخصص دندانپزشکی زیبایی روی سطح دندان چسبانده می شود.

لمینت دندان مزایایی مانند دوام و عمر زیاد ، ایجاد لبخند زیبا و بهترین روش برای اصلاح طرح لبخند و رفع مشکلات بد رنگی و به هم ریختگی دندان می باشد.

لمینت دندان دقیقا چه کار می کند؟

اگر دندان های آسیب دیده دارید و یا دندان شما شفافیت خود را از دست داده ، لمینت دندان مشکلات دندانی شما را پوشش می دهد و باعث زیبایی بیشتر از گذشته دندان شما خواهد شد

اگر تغییر رنگ دندان و سایش طبیعی باشد و یا ناشی از ژنتیک باشد حتی اگر با مصرف نوشیدنی های قندی ، چای یا قهوه ، سیگار کشیدن ، استفاده از داروهای خاص و غیره به دندان ها آسیب وارد شده می توان با لمینت دندان بدون نگرانی مشکل را برطرف کرد.

ممکن است به هر دلیلی دندان های شما دچار لب پریدگی یا شکستگی شود با لمینت دندان باز هم مشکل حل می شود، اگر فاصله بین دندان ها شما باعث خجالت شما می شود با لمینت دندان آن را شکست دهید.

همه ما یک لبخند زیبا و جذاب را به لبخندی با دهان بسته ترجیح می دهیم ، اما خیلی از افراد ( فرقی نمی کند در چه سنی هستید ) از این مشکل جدی رنج می برند ، اما خبر خوب این است که روش های اصلاح طرح لبخند در دندانپزشکی زیبایی این نگرانی را حذف کرده و توانسته با روش هایی مانند لمینت دندان اعتماد به نفس را به افراد جامعه بازگرداند.

لمینت دندانقیمت لمینت دندان تهران

اما شاید اولین چیزی که شاید مانع از انجام لمینت دندان می شود قیمت تقریبا بالای لمینت دندان است در حقیقت قیمت لمینت دندان به دلیل پیچیدگی انجام و متخصص دندانپزشک زیبایی شما را دچار سردگمی و عقی نشینی می کند.

بهتر است قبل از انجام لمینت دندان به دلایلی که باعث می شود شما احتیاط بیشتری در انتخاب دندانپزشک ایده آل بکنید توجه کنید:

قیمت لمینت دندان در تهران کمی عجیب است، چرا قیمت لمینت دندان اینقدر نرسان دارد و به چه دلیل اتفاق می افتد؟ خوب یکی از دلایل متخصص یا عمومی بودن دندانپزشک می باشد ، این گزینه واقعا اهمیت دارد و نمی توان به سادگی از کنار آن عبور کرد ، یک متخصص دندانپزشکی زیبایی قطعا انتخاب نهایی است و می تواند به راحتی لیست دندانپزشکان دیگر را از انتخاب دندانپزشک لمینت دندان خارج کرد، یک متخصص دندانپزشکی زیبایی با طی دوره های تخصصی دندانپزشکی زیبایی یک اصلاح طرح لبخند منحصر بفرد را با دوام و زیبایی بهتر در اختیارتان می گذارد که این عامل به تنهایی می تواند هزینه لمینت دندان شما را توجیح کند ، یک متخصص دندانپزشکی زیبایی با روش های محافظه کارانه این اطمینان را به شما می دهد ضمن حفظ ساختار طبیعی دندان هنگام مراجعات بعدی پاسخگو باشد ، یادتان باشد تعرفه لیمنت دندان پایین دلیل بر بهتر بودن دندانپزشک نیست.

نمونه کارهای لمینت دندان انجام شده توسط متخصص دندانپزشک زیبایی می تواند گویای تجربه و هنر دندانپزشک مورد نظر باشد قطعا با در اختیار داشتن نمونه کارها با قابلیت دیدن قبل و بعد لمینت دندان چالش های پیش آمده برای دندانپزشک را میبینید و بهتر می توانید تصمیم بگیرید.

لمینت دندانکاربردهای لمینت دندان

لمینت دندان می تواند برای رفع مشکل دندانهای بد رنگ استفاده شود.

بستن فاصله بین دندان ها با استفاده از لمینت دندانامکان پذیر است.

بهم ریختگی متوسط تا خفیف دندانی با لمینت دندان اصلاح می شود.

لب پرشدگی دندان با لمینت دندان قابل درمان است.

لکه های تیره و رنگ گرفتگی دندان ها را با لمینت دندان بپوشانید.

مزایای لمینت دندان چگونه قیمت لمینت دندان را توجیح می کند؟

زیبایی و انحصاری شدن لبخند

عدم ایجاد لکه و تغییر رنگ لمینت دندان

طول عمر بالا و مقاومت زیاد نسبت به روش های دیگر

حداقل تراش و بدون نیاز به بی حسی

اصلاح طرح لبخند و جذابیت تنها در چند جلسه با لمینت دندان

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...