/ / دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی

لمینت دندانلمینت دندان پوسته های سفارشی ساخته شده از مواد نیمه شفاف که برای پوشاندن سطح جلویی دندان ها به منظور بهبود ظاهر آنها و یا حفاظت از یک سطح آسیب دیده طراحی شده اند.

لمینت دندان می تواند برای اصلاح طرح لبخند ، سفید کردن دندان ، بستن فاصله بین دندان ها و همچنین به عنوان جایگزینی برای درمان ارتودنسی استفاده شود.

از آنجایی که روکش بسیار نازک و بدون فلز است ، آنها کیفیتی شفاف دارند که بدان معنی است که لمینت دندان ظاهری مانند دندان طبیعی را دارد.

لمینت دندان در دندانپزشکی زیبایی

لمینت دندان یکی از بهترین راه حل های اصلاح طرح لبخند در دندانپزشکی زیبایی به شمار می رود ، روشی که با توجه به استحکام آن می تواند لبخند زیبایی را برای شما رقم بزند.

با توجه به پیشرفت های تکنیکی جدید و پیشرفت های محصولات جدید لمینت دندان جدیدا زیباتر ، مستحکم تر و شفاف تر شده است. همچنین زمان کمتری برای ساخت آن صرف می شود و مدت زمان بیشتری نیز عمر می کنند بطوری که انجمن دندانپزشکان زیبایی آمریکا طول عمر 20 تا 25 سال برای طول عمر لمینت دندان پیش بینی می کنند لمینت دندان ضمن نتایج طولانی مدت ، لبخند زیبایی را به وجود می آورد.

لمینت دندانمزایای لمینت دندان

از آنجایی که ونیرها به صورت جداگانه برای هر بیمار ساخته می شوند ، تقریبا غیرممکن است تفاوت بین روکش و دندان طبیعی مشخص شود. بر خلاف دندان های طبیعی ، لمینت دندان ساخته شده سفارشی در برابر لکه های قهوه ، چای و سیگار مقاومت بیشتری دارند ، زیرا از مواد پیشرفته ساخته شده اند.

برای دندانهایی که در برابر سفید شدن مقاومت می کنند لمینت دندان می تواند حتی تیره ترین دندان ها را روشن ، سفید و بی عیب تر نشان دهد.

قیمت لمینت دندان

احساس ناراحتی با ظاهر لبخند می تواند زندگی شخصی و حرفه ای شما را تحت تاثیر قرار دهد ، از این رو دندانپزشکی زیبایی می تواند کمک زیادی به شادابی و اعتماد به نفس شما بکند.

انتخاب دندانپزشک متخصص ترمیمی و زیبایی یکی از اصلی ترین نکات انجام لمینت دندان است ، نتیجه این کار حساس و باید توسط متخصص دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی انجام شود.

به یاد داشته باشید تنها عضو انجمن دندانپزشکی زیبایی بودن کافی نیست و باید دقت کنید متخصص ترمیمی و زیبایی دندان نتیجه بهتری را در لمینت دندان ارائه میدهد. دندانپزشک متخصص ترمیمی و زیبایی دارای آموزش پیشرفته ، تجربه و دانش برای ارزیابی تمام جنبه های بهداشت دهان و دندان و ارائه یک طرح درمان برای لبخند است زیرا این کار کاملا تخصصی است.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...