/ / مجموعه اطلاعات کامپوزیت ونیر

کامپوزیت دندان یک ماده ترمیم همرنگ دندان است که روی سطح دندان توسط دندانپزشک متخصص زیبایی و ترمیمی قرار گرفته و فرم داده می شود ، به این ترتیب می توان با کامپوزیت ونیر دندانهایی زیبا تر ، سفید تر و بلندتر داشته باشید ، مدت زمان انجام این کار در یک جلسه و مدت دوام این روش دندانپزشکی زیبایی 20 تا 25 سال می باشد.

هزینه کامپوزیت دندان

هزینه کامپوزیت دندان کمتر از لمینیت سرامیکی است همچنین می توان در یک جلسه کاری توسط دندانپزشک متخصص ترمیمی و زیبایی دندان در مطب فرم داده شود.

هزینه‌ انجام کامپوزیت دندان بسته به شیوه‌ انجام آن ، مواد مورد استفاده و تجربه‌ پزشک‌ متخصص دندانپزشکی زیبایی ، متفاوت خواهد بود. معمولاً کامپوزیت دندان ، به عنوان درمانی بسیار کم‌ هزینه در میان تمام درمان‌های زیبایی دندانی شناخته می‌شود.

مزیت کامپوزیت نسبت به لمینیت سرامیکی

مزیت کامپوزیت نسبت به لمینیت سرامیکی مدت زمان کمتر ، هزینه کمتر و عدم تراش دندان است.

لازم به ذکر است که لمینیت سرامیکی موارد کاربرد خود را دارد و در نامنظمی های بیشتر دندانی که نیاز یه تغییرات بیشتر است لزوم لمینیت سرامیکی احساس می شود.

در مواردی که مینای دندان دچار مشکلاتی مثل ساییدگی ، شکستگی ، لب پریدگی ، ترک های ریز و یا تحلیل می باشد کامپوزیت دندان بهترین راه کار است.

کامپوزیت دندان نه تنها هیچ آسیب و ضرری به مینای دندان نمی رساند بلکه به عنوان یک لایه محافظت کننده و پوشاننده روی مینای دندان قرار می گیرد ضمن اینکه زیبایی بی نظیری هم ایجاد می کند.

کامپوزیت دندان : ونیر کامپوزیت

ونیر کامپوزیت یکی از راهکارهای اصلاح شکل و رنگ دندان که می تواند موجب اصلاح رنگ دندان ، مرتب کردن و بهبود شکل و اندازه دندان ها شود.

مزایای کامپوزیت دندان

یکی از بهترین مواد برای ترمیم دندان و زیبا سازی لبخند استفاده از کامپوزیت دندان می باشد و نکته مهم آن این است که دندانپزشک زیبایی بدون کمترین آسیبی مواد کامپوزیتی را روی دندان قرار می دهد و به دندان ها آسیبی وارد نمی شود. به این معنی که در قرار دادن این نوع مواد بر روی دندان ، دندان ها تراش نمی خورند و آسیبی به دندان وارد نمی شود.

فراموش نکنید لبخند هر شخص منحصربه‌فرد بوده و دارای فرم ، خط لبخند و تقارن متفاوت می‌باشد ، متخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی در هنگام ایجاد كامپوزیت ونیر دندانی این عوامل را کاملاً در نظر می‌گیرند.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...