/ / مجموعه اطلاعات کامپوزیت ونیر

موراد استفاده از کامپوزیت ونیر

کامپوزیت ونیر را گاهی اوقات به عنوان “ارتودنسی فوری” می توان یاد کرد زیرا برای پوشش دادن انواع مشکلات دندانی در مسئله اصلاح طرح لبخند کاربرد دارد از جمله :

بستن فاصله بین دندان ها با کامپوزیت ونیر
اصلاح دندان های به هم ریخته یا کج
دندان های شکسته یا لب پر شده.
سفید کردن دندان های تیره شده از درون و بیرون
پر کردن دندان با کامپوزیت به جای آمالگام

کامپوزیت ونیر

کامپوزیت ونیر می تواند ظاهر دندان ها را بهبود بخشد، اما از کامپوزیت دندان انتظار نداشته باشید فک را مجددا درست کرده و اوربیت ها را اصلاح کنند. ارتودنسی مورد نیاز برای اصلاح مشکلات پیچیده فک و دندان است.

کامپوزیت ونیر جایگزین لمینت دندان

بهترین پوشش محافظه کارانه برای لمینت دندان ، کامپوزیت ونیر است. کامپوزیت ونیر مواد پرکننده رنگی دندان است که ممکن است برای ساختن روکش های دندانی استفاده شود. این روش بسیار محافظه کارانه است. زیرا دندان به هیچ عنوان تراش نمی خورد.

مزایای کامپوزیت ونیر چیست؟

کامپوزیت ونیرکامپوزیت ونیر بسیار با دوام است. گرچه روکشهای چینی بسیار نازک هستند، معمولا بین 0.5 تا 0.7 میلیمتر و به طور ذاتی شکننده هستند، اما زمانی که با ساختار دندان سالم متصل می شوند، بسیار قوی می شود. کامپوزیت دندان می تواند برای سال ها، معمولا 10 تا 15 سال عمر کند.

اگر مراقبت از کامپوزیت دندان را به خوبی انجام دهید و بهداشت دهان و دندان خود را رعایت کنید همچنین از کار های سخت که منجر به ترک خوردن دندان می شود اجتناب کنید مانند جویدن اجسام سخت ( یخ ) قطعا طول عمر کامپوزیت ونیر بیشتر خواهد بود.

کامپوزیت کردن دندان ایجاد یک ظاهر بسیار طبیعی مانند دندان طبیعی را عملی می کند. خواص شفاف کامپوزیت ونیر دندان اجازه می دهد تا ونیر ها به ویژگی های طبیعی دندان را تقلید کند که به آن حس واقعی را می دهد این وسعت زیبایی دندان با دیگر مواد دندانپزشکی زیبایی امکان پذیر نیست.

کامپوزیت ونیر مقاوم در برابر تغییر رنگ است، بر خلاف سایر مواد باندینگ دندانپزشکی زیبایی ، کامپوزیت دندانی یک سرامیک صاف و غیر قابل نفوذ است و از این رو رنگ دائمی آن با سیگار کشیدن و یا مایعات رنگی یا ادویه جات تغییر نخواهد کرد.

کامپوزیت ونیر روش محافظه کارانه است یعنی در طول مراحل انجام کامپوزیت ونیر ، حتی مقدار کمی از ساختار دندان حذف یا تراشیده نمی شود.

قبل از انجام کامپوزیت دندان

دندان های ناسالم ، پوسیدگی دندان و بیماری لثه باید قبل از کامپوزیت دندان درمان شوند.

هزینه کامپوزیت ونیر

کامپوزیت ونیرهزینه کامپوزیت دندان بسیار مقرون به صرفه است ، هزینه کامپوزیت دندان نسبت به لمینت دندان پایین تر است ، اگر نیاز به دندان هایی سفید ، صاف و مرتب دارید قطعا با هزینه پایین کامپوزیت می توانید به خواسته خود برسید.

فراموش نکنید یک متخصص دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی می تواند ضمن تضمین کیفیت کار از هزینه های اضافی شما بکاهد و نتیجه مطلوبی را ارائه دهد

یادتان باشد اصطلاح بی اعتبار عضو انجمن دندانپزشکی زیبایی که متاسفانه بسیاری از دندانپزشکان عمومی برای کلاه برداری استفاده می کنند به هیچ عنوان نمی تواند جایگزین یک متخصص دندانپزشکی ترمیم و زیبایی شود.

گول بزرگ نمایی های آن ها را نخورید و حتما مدرک و تخصص دندانپزشک زیبایی را بپرسید.

مطب دندانپزشکی زیبایی دکتر محمد هانی شکوه نیا متخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی در بهترین منطقه تهران واقع در زعفرانیه و دسترسی عالی ، دارای پارکینگ اختصاصی و فضایی دلنشین و بهداشتی آماده ارائه خدمات دندانپزشکی زیبایی مخصوصا اصلاح طراح لبخند به شما سروران گرامی و علاقه مند می باشد.

بهترین دندانپزشکی زیبایی در زعفرانیه از این جهت که شرایط ایده آل یک مطب تخصصی دندانپزشکی زیبایی با استفاده از موارد درجه یک و اصلی دندانپزشکی این اطمینان را به شما می دهد لبخند طراحی شده برای شما به شدت لذت بخش خواهد بود.

گالری عکس کامپوزیت ونیر
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...